AUTOSERVIS, PNEUSERVIS,
ODTAHOVÁ SLUŽBA
 
 
 

O nás

Firma AUTOSERVIS HAVEL s.r.o. byla založena roku 1991 v Turnově Bohumilem Havlem st. Její činnost byla z počátku zaměřena na opravy duší.

V roce 1992 firma začíná obsluhovat větší zákazníky (např.ČSAD Turnov), rozvíjí činnost v pneuservise, a rozrůstá se o první zaměstnance. Poté se přesouvá do větších pronajatých prostor, kde působí několik let.

V roce 1996 zakoupen objekt v Turnově a přestavěn na pneuservis s prodejnou.

V roce 2001 firma předána Bohumilu Havlovi ml., a v roce 2003 se firma již začlenila do prodejní sítě Barum. Po dvou letech zakoupen sousedící objekt, a služby se rozšířili o autoservis, a další zaměstnance.

Od roku 2006 se firma stala střediskem odborné výuky – Učiliště Na Bojišti v Liberci a Učiliště Hubálov. Nejlepší z učňů se přidali do týmu stále se rozvíjející firmy a dnes tvoří zkušený profesionální kolektiv.

V roce 2007 došlo k rozšíření služeb o odtahovou službu. Rok 2009 přinesl přejmenování franchisové sítě Barum na BestDrive. Pořízení dalšího odtahového vozu a přijetí dalšího řidiče nastalo v roce 2010.

Roku 2011 se firma změnila na společnost s ručeným omezením.

V současné době Autoservis Havel s.r.o. patří k největším servisům v okrese, nabízející kompletní služby motoristům, a spolupracuje s asistenčními službami a pojišťovnami.